Pro zahradní architekty
Jsem vaším partnerem při vyhledávání vhodných stromů, keřů i bylin a při vyjednávání cen s dodavateli. Díky širokému rozhledu a znalosti trhu s rostlinami vám poskytuji konzultace ohledně jejich výběru tak, abyste při cenově výhodných podmínkách dokázali stvořit zahradu, jakou si představujete.
Pro realizátory parků a zahrad
V průběhu naší spolupráce jste vždy v obraze: v krátké době dostáváte přesnou nabídku, znáte přesný termín dodání, kvalitu i stav rostlin. Každou zásilku s vámi při předávce osobně kontroluji a starám se, abyste byli vy
(a v konečném důsledku i vaši zákazníci)
plně spokojení.

Průběh spolupráce

Zjišťuji, co přesně potřebujete

V jaké fázi jednání se svým zákazníkem jste? Potřebujete hrát o cenu? Nebo vám jde o kvalitu? Kdy a kde budete zeleň sadit? …

Během telefonátu zjišťuji, jaké rostliny pro své zákazníky přesně požadujete, aby si vás dál nadšeně doporučovali.

Oslovuji pro vás vhodné dodavatele

Po našem rozhovoru zadávám ověřeným dodavatelům poptávku a zjišťuji, který z nich je schopen vaše potřeby splnit nejlépe. Vám pak posílám ty nejlepší varianty, abyste si sami mohli vybrat tu časově a finančně nejvýhodnější.

Do 5 dnů zasílám přesnou nabídku

5 dní. To je doba, do kdy ode mě máte v rukou přesný rozpočet, který zahrnuje i náklady na dopravu a předběžný termín dodání.
Pokud vy sami nebudete chtít svou poptávku upravit,
je tato nabídka pro vás konečná a ceny v ní platné až do předávky rostlin.

Potvrzuji čas a místo předání

Týden před předáním si s vámi potvrzuji přesný čas a místo, kam vám rostliny dovezeme (ideálně na místo sadby). A protože každý strom, keř i trvalka šla od dodavatele přímo k vám bez zbytečných překládek, zaručuji, že jsou v bezvadné kondici.

Osobně s vámi vykládku kontroluji

U předávky s vámi kontroluji, že vše dorazilo v pořádku přesně tak, jak jsme si spolu na začátku řekli. Pokud se stane a vznikne reklamace, neprodleně ji vyřídím. A aby to bylo fér, vy za dodávku neplatíte, dokud vše nevyřeším k vaší plné spokojenosti.

Ušetřete svůj čas a využijte mých kontaktů
Spolupracuji s pěstiteli
a zahradními centry napříč Evropou
Máte dotazy?
Zajímá vás, co dokáži udělat právě pro vás?

Ozvěte se mi:

David Podhorský
Napište mi