Výhody spolupráce

Kde prodávají kvalitní zakrslé jehličnany, vícekmeny a listnaté stromy za dobré ceny?
Které rostliny do živých plotů je lepší brát v zahraničí, a které v Česku?
Lze někde sehnat plotové dílce za dobrou cenu?
Od kterého pěstitele vybrat ty nejkvalitnější alejové stromy?
Jaké to pro nás bude mít přínosy objednat si tvarované solitery z Německa, Holandska nebo Itálie?
Jak nejvýhodněji dovézt zeleň až na zahradu, kterou tvoříme?
Který dopravce je spolehlivý a rostliny při cestě nepoškodí? …

Představte si, že byste tyto otázky vůbec nemuseli řešit

Místo toho, abyste u jednoho dodavatele poptali vzrostlý buk (fagus), u jiného tisy (taxus), ptačí zob (ligustrum) a habry (carpinus), a u dalšícho travní osivo a půdopokryvné rostliny, poslali byste jen jednu souhrnou poptávku. Z konkrétních nabídek byste si pak jednoduše vybrali tu, která vám vyhovuje nejlépe.

Konečně byste měli více času na realizaci větších zakázek, péči o rostliny, tvorbu nových zahradních návrhů a rozšiřování své klientely.

Vaši lidé by nemuseli trávit čas v autě, nýbrž na zahradách vašich klientů. A s optimalizací času a nákladů byste mohli jako firma dále růst.

Výhody nákupu rostlin u velkoobchodních dodavatelů

S více* obchodními partnery, kteří za vás vyjednávají s pěstiteli, řeší kompletaci zakázek a dopravu rostlin na místo, dosáhnete jako firma mnoha zlepšení:

*Pro udržení vaší vlastní nezávislosti vám doporučuji spolupracovat alespoň se 2 – 3 velkoobchodními dodavateli, kterým důvěřujete.

Dosáhnete na lepší ceny

I když si objednáte desítky kontejnerovaných ovocných stromků a okrasných keřů, přidáte k tomu pár velkých a vzrostlých stromů, příliš silnou vyjednávací pozici u pěstitele mít nebudete. S partnerem, který se na zásilkový prodej rostlin specializuje a velikost jeho objednávek sahá za celou dobu spolupráce k tisícům však můžete i vy sami na lepší cenové podmínky dosáhnout.

A vyhrát můžete i nad dopravou. Pokud potřebujete logistické náklady dostat co nejníže, dovezu vám rostliny spolu s dalšími tak, aby byla cena za dopravu pro vás co nejnižší a převoz co nejšetrnější.

Solitery dokážete vybrat i od počítače

Není nad to vybrat si (třeba i společně se zákazníkem) konkrétní stromy, které se stanou dominantou jeho zahrady. Objíždět však postupně zahradní centra v ČR či po Evropě je časově a finančně dost náročné. Oproti tomu zastavit se v jediné školce může být pro změnu zbytečně drahé.

Abyste svým zákazníkům mohli poskytovat prvotřídní péči a přitom si vzájemně ušetřit spoustu času, poskytuji vám aktuální fotografie soliterních kusů rostlin (třeba i těch ze zahraničí).

Bez zbytečného cestování si dokážete vybrat jabloň (malus), ořešák (juglans) nebo jakoukoli jinou rostlinu, kterou na zahradu svého zákazníka potřebujete..

Neřešíte dopravu, ale jen převzetí rostlin na místě sadby

Způsob manipulace a rychlost dopravy má vliv na kvalitu rostlin. Proto velmi záleží na tom, jak se trasy kamionu nakombinují, kolik má cestou vykládek, a kdo s rostlinami bude manipulovat. Vy sami nic z toho řešit nemusíte. Zakázky pro vás zkompletuji a logistiku vymyslím tak, aby byla levná, rychlá a pro rostliny šetrná.

Nemáte starosti s reklamacemi

Nemusíte nic dokazovat, dohadovat se, ani platit za to, co neodpovídá naší dohodě. Každou vykládku s vámi osobně kontroluji a případné poškození rostliny, neodpovídající velikost nebo horší kvalitu na místě řeším.

Ušetříte i celé dny

Abyste dostali na místo sadby konkrétní rostliny vám stačí zaslat jen jedinou poptávku. Všechno ostatní už vyřídím za vás. Nemusíte osobně dodavatele objíždět, vyjednávat s nimi, lámat si hlavu nad dopravou nebo se dohadovat o reklamacích. Od toho jsem tu já.

 

Kdy už není dobré být na to sami
  • Pokud objížděním školek a přebíráním rostlin promarníte i celý den
  • Pokud vám záleží na kvalitě rostlin a nechcete, aby trpěly dlouhým převozem, častým překládáním a neodbornou manipulací
  • Pokud jste malá firma a potřebujete větší páku pro vyjednávání s dodavateli
  • Pokud potřebujete lépe vytěžovat své lidi
  • Pokud chcete mít více času na získávání a uskutečňování větších zakázek
Nakládejte se svým časem efektivně.
Napište mi, co potřebujete. O zbytek už se postarám.
Máte dotazy?
Zajímá vás, co dokáži udělat právě pro vás?

Ozvěte se mi:

David Podhorský
Napište mi